Atribuită
Cumpărare directă
Motor poarta culisanta BFT Deimos BT A600 este conceput pentru automatizarea portilor culisante de pana la 600 kg greutate si este potrivit pentru uz intensiv cu multe deschideri si inchideri pe zi. Unitate de comanda: HAMAL (incorporata); Puterea absorbita: 70W; Tensiunea de alimentare : 230V; Functionare motor: 24V; Viteza de inchidere / deschidere: 12m/min; Greutate maxima suportata: 600 kg; Limitator: electromecanic; Modul pinion: 4; Incetinire: Da; Blocare: Mecanica; Eliberare: Maneta cu cheie personalizata; Reactie de impact: D-Track; Frecventa de utilizare: Intensiva; Clasa de protectie: IP24; Temperatura de functionare: -20 ÷ 55 °C; Prezenta oferta include cablarea, montarea, punerea in functiune cu proba de verificare
- Număr anunț
- DA26768330
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
- Furnizor / câștigător
- NATIDAR ACTIV SOLUTION SRL (CUI 37970880)
- Cod CPV
- 48921000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.