Atribuită Cumpărare directă

Pachet diverse 10 8063651 SCAUN BIROU WIZARDSXXXX BUC 1,00 399,00 335,29 63,71 20 8003312 SCAUN DIRECTORIAL SIGMA BUC 3,00 399,01 1.005,91 191,12 30 3022095 RADIATOR ELECTRIC ALBATROS RA-13T BUC 1,00 219,00 184,03 34,97

Număr anunț
DA26773844
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Ceahlaul Piatra Neamt (CUI 2689905)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.525,23 RON
Valoare atribuită
1.525,23 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.525,23 RON

din 1.525,23 RON estimat