Atribuită
Cumpărare directă
SSD Kingston A2000 250GB PCI Express 3.0 x4 M.2 2280 Cod producator: SA2000M8/250G Garantie comerciala: 60 luni General Tip Serie Consumer Recomandat pentru Gaming Da Seria A2000 Tip SSD Intern Form factor M.2 Interfata PCI Express x4 Suport NVMe Da Capacitate 250 GB Viteze De Lucru Citire max. 2000 MB/s Scriere max. 1100 MB/s Random 4KB citire 150K IOPS max. Random 4KB scriere 180K IOPS max. Caracteristici Lungime M.2 slot 80 mm MTBF 2.000.000 ore Temperatura operare 0 - 70 grade C Dimensiuni 80 x 22 x 3.5 mm (TBW) Total Bytes Written 150 TB Tehnologii Criptare date AES 256-bit" 10 "KVM ATEN Switch KVM CS22U Cod producator: CS22U-A7 Garantie comerciala: 24 luni Tip Tip Switch Switch Numar computere 2 Rezolutii 2048 x 1536 Dimensiuni 70 x 82 x 25 mm Greutate 310 g Interfata Intrare USB 2 VGA 1 Interfata Iesire USB 4 VGA 2" 5 ST4000VX007 SEAGATE HDD Desktop SkyHawk Guardian Surveillance (3.5"/4TB/SATA 6Gb/s/rpm 5900) 3 "Denumire: Unitate de stocare server WDC Non Hot-Plug Gold SATA-III 14TB 7200 RPM 512MB 512e Cod producator: WD141KRYZ Garantie comerciala: 60 luni General Serie Gold Hot Plug Nu Interfata SATA-III Transfer 6 Gbps Capacitate 14 TB Buffer 512 MB Viteza 7200 RPM Form Factor 3.5 inch Recomandat pentru Server Altele 512e https://documents.westerndigital.com/content/dam/doc-library/en_us/assets/public/western-digital/product/internal-drives/wd-gold/product-brief-wd-gold-2579-810192.pdf" 1 "CUTIE INTERIOR + SUPORT REGLETE 50P (MF0030-00204) Prezentare generala: Comp
- Număr anunț
- DA26778373
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30145000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.845 RON
- Valoare atribuită
- 5.845 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.