Atribuită Cumpărare directă

Detergent tablete masina de spalat vase 48 bucati buc cutie Quantum 48 TABLETE FINISH Powerball, Detergent detergenti solutie de curatat aragaz cu pulverizator 1L 1 L LITRU SANO FORTE PLUS TRIGGER, Solutie detergent degresant pentru bucatarie CONCENTRAT 160ml in 8l apa PROFESIONAL 5l 5 l litri CIF, Pastile pastila pentru odorizant pisoar ambalaj 2 kg 2kg 100 bucati / cutie

Număr anunț
DA26793764
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Scolar Orsova (CUI 33788194)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39831210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
368,23 RON
Valoare atribuită
368,23 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

368,23 RON

din 368,23 RON estimat