Atribuită
Cumpărare directă
Autoclav vertical, 75 litri - Capacitate: 75 litri; - Tip incarcare: verticala; - Ajustarea temperaturii de sterilizare in domeniul 105oC – 134oC; - Presiune maxima: 3 bar (presiune de lucru: 2.2 bar); - Temporizator: 0 – 999 minute; - Alimentare: 220V, 50/60 Hz; - Control prin intermediul unui microprocesor; - Programe predefinite si programe ce pot fi definite de catre utilizator; - Afisaj digital al programului de sterilizare ales; - Vizualizarea timpului de sterilizare ramas; - Alarma sonora si vizuala pentru erorile care apar in timpul sterilizarii; - Grilaj de protectie pentru elementul de incalzire; - Sisteme de siguranta: termostat si valva de siguranta, senzor pentru nivelul de apa si protectie impotriva fluctuatiilor de curent/supravoltaj; - Valva manuala de drenaj; - Carcasa externa, capac si camera de autoclavare din otel inox AISI-304; - Garnitura siliconata pentru capac; - Sistem hidraulic de blocare a capacului; - Accesorii incluse la livrare: 2 bucati cosuri din otel inox neperforate, compatibile cu autoclavul. Perioada de garantie: minim 12 luni.
- Număr anunț
- DA26782381
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33191110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.470 RON
- Valoare atribuită
- 19.470 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.