Atribuită
Cumpărare directă
Capăt protecție parapet - 200 buc., conform Caietului de sarcini nr. 23306/20.10.2020, a proiectului de contract de furnizare și a Formularului de propunere tehnică și financiară transmis de dvs. prin e-mail în data de 06.11.2020, ora 11:55 AM și înregistrat la Consiliul Județean Alba sub nr. 24781/06.11.2020
- Număr anunț
- DA26772922
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- CONCEPT ROAD SRL (CUI 36759495)
- Cod CPV
- 34928320-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.580 RON
- Valoare atribuită
- 23.580 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.