Atribuită
Cumpărare directă
- Jaluzea orizontala (rulou) day&night material textil (500 x 1000 mm) – 1 buc - Jaluzea orizontala (rulou) day&night material textil (550 x 1000 mm) – 1 buc - Jaluzea orizontala (rulou) day&night material textil (550 x 1100 mm) – 4 buc - Jaluzea orizontala (rulou) day&night material textil (550 x 1200 mm) – 2 buc - Jaluzea orizontala (rulou) day&night material textil (600 x 1200 mm) – 1 buc - Jaluzea orizontala (rulou) day&night material textil (650 x 1000 mm) – 1 buc - Jaluzea orizontala (rulou) day&night material textil (650 x 1100 mm) – 1 buc - Jaluzea orizontala (rulou) day&night material textil (650 x 1200 mm) – 1 buc - Jaluzea orizontala (rulou) day&night material textil (700 x 750 mm) – 1 buc
- Număr anunț
- DA26790823
- Autoritate contractantă
- BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
- Furnizor / câștigător
- XTEL SRL (CUI 15819357)
- Cod CPV
- 45421145-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.137,69 RON
- Valoare atribuită
- 1.137,69 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.