Atribuită
Cumpărare directă
Saci menaj 35L si saci 120L+240L pt europubele cu inscripția „Pericol biologic” sau inscripția „Deșeuri nepericuloase”, produși din folie de polietilenă de medie densitate (MDPE). Produs certificat ISO. Caracteristici (Material, Aspect, Dimensiuni) - Sunt confecționați din material MDPE foarte rezistent; - Folie fără defecțiuni vizibile; - Etanșare la lipitură, termosudurile sunt continue, nu permit scurgeri de lichid; - Culoare: negru; - Grosime: 50µ; - Lățime: 12500mm; - Lungime: 1300mm; - Capacitate: 240l; - Opacitate max.% 80; - Densitate g/cm³ : 0,920- 0,923; - Rezistență la șoc g/cm²: 960; - Rezistență la tracțiune daN/cm¹: 150; - Alungire %: 1250; * Confecționați conform cu legislația UE; * Înălțimea sacului depășește înălțimea pubelei/coșului, astfel încât sacul să se răsfrângă peste marginea superioară a acesteia, iar surplusul permite închiderea sacului în vederea transportului sigur. Gradul de umplere a sacului nu va depăși ¾ din volumul său.
- Număr anunț
- DA26771667
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
- Furnizor / câștigător
- FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
- Cod CPV
- 19640000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.040 RON
- Valoare atribuită
- 45.040 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.