Atribuită
Cumpărare directă
Indicator biologic STRIP etuva / pupinel / dry heat ( ATCC 9372 ) PROMO Destinat utilizarii atat pentru ciclurile cu aer uscat - pupinel, cat si pentru ciclurile cu etilen oxid; contine spori de Bacillus Atropheaus ;(ATCC® 9372™) Incubare 48h cu mediu de cultura selectiv sau 7 zile la 37C cu mediu TSB Termen de valabilitate 2 ani de la data fabricatiei Cutie 100 stripuri ; Indicator chimic integrator clasa/tip 5 pentru sterilizarea cu abur/autoclav PREMIUM Integrator clasa/type 5 pentru sterilizare la autoclav 134 C / 121C. Monitorizeaza toti parametrii critici: calitate abur, timp, temperatura Schimbarea culorii de la galben la negru In conformitate cu ISO11140-1 clasa/type 5 Prezinta testul la rezistometru pentru confirmarea cernelei clasa 5 Cutie 200 buc Valabilitate 5 ani de la data fabricatiei Fabricat in Argentina REFERAT NR. 10377/06.11.2020
- Număr anunț
- DA26765356
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
- Furnizor / câștigător
- A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
- Cod CPV
- 33198200-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.080 RON
- Valoare atribuită
- 1.080 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.