Atribuită
Cumpărare directă
Clauză suspensivă: “Procedura de atribuire a contractului de achiziție publică este inițiată sub incidența prezentei clauze suspensive, în sensul că încheierea contractului de achiziție publică este condiționată de alocarea creditelor bugetare cu această destinație, semnarea contractului făcându-se cu respectarea dispozițiilor referitoare la angajarea cheltuielilor din bugetele care intră sub incidența legislației privind finanțele publice. Inchiriere scoala modulara alcatuita din 40 de containere dimensiuni 6140x3060x2900mm, parter plus etaj. Contractul de inchiriere containere se incheie pentru o perioada de 31 zile calendaristice cu posibilitatea de prelungire prin act aditional si efectuarea unei noi achizitii , Calcularea zilelor de plata a chiriei se va face din prima zi dupa semnarea procesului verbal de receptie a finalizarii montarii containerelor si a racordarii containerelor la utilitati.
- Număr anunț
- DA26784358
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 39 (CUI 24027186)
- Furnizor / câștigător
- CROS CONSTRUCT SRL (CUI 13915307)
- Cod CPV
- 34221000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.280 RON
- Valoare atribuită
- 27.280 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.