Atribuită Cumpărare directă

Electrod de pH INTELLICAL, gel electrolit, 1 m cablu, special pentru aplicatii de laborator, 0 - 14 pH Accesoriu cuve rotunde pentru aparat Specord Holder for round cells (variable 11 ... 16 mm diameter)

Număr anunț
DA26781943
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI 23719936)
Furnizor / câștigător
ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.486 RON
Valoare atribuită
3.486 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.486 RON

din 3.486 RON estimat