Atribuită
Cumpărare directă
SERVETELE UMEDE DEZINFECTANTE PENTRU SUPRAFETE, KLINTENSIV, 80BUC/SET Sunt recomandate in dezinfeca rapida din toate domeniile cu un risc ridicat de infectie si unde se cere un timp de contact scurt (unitati de tratament, mese de examinare, mese de operatie si suprafetele de lucru din apropierea acestora sau a suprafetele dispozitvelor medicale
- Număr anunț
- DA26786082
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA HOREA (CUI 17928415)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 415,80 RON
- Valoare atribuită
- 415,80 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.