Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: Diesin Maxx 5L-175 ron-14 buc=2450 Miqro-Quat 5L-256 ron-14 buc=3584 Maxx2 Magic 5L-103 ron-14 buc=1442 Topax 66 11kg-198 ron-4 buc=792

Număr anunț
DA26781320
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ (CUI 5360914)
Furnizor / câștigător
OVIVA DISTRIBUTION SRL (CUI 17676130)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.268 RON
Valoare atribuită
8.268 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.268 RON

din 8.268 RON estimat