Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1 GARNITURA OLANDEZA 1 1.4 (2BUC-PACH) BUC 1 3,2773 2 ROBINET 1.2 DUBLU SERVICIU COMFORT BUC 4 29,8319 3 PERII ABRAZ.SM611 150X25X13 P120 BUC 1 56,7227 4 PIATRA TYROLIT 150X20X20 99BA 60L BUC 1 38,2353 5 NIPLU-MUFA BRONZ 1.2 3.4 BUC 2 3,2773 6 SILICON SANITAR TRANSP.280ML BOSTIK BUC 1 11,3445 7 APS1 LEGATURA EXT. MASINA DE SPALAT BUC 1 14,2017 8 BATERIE BUCATARIE BVA5 VASTO CU MONT.PERETE BUC 1 121,8487 9 KALE-CREMON B ALB BUC 4 4,6218 10 PRELUNGIRE BATERIE 3.4X30MM BUC 2 5,7983 11 GARNITURA COT OLANDEZA 1 -1/2 (2BUC-PACH) BUC 2 3,2773 12 DOP ALAMA FERRO 1.2 BUC 1 2,1008 13 MUFA REDUSA ALAMA FERRO 1.2X3.8 BUC 1 2,9412 14 MUFA ALAMA 1/2`` BUC 1 3,7815 15 NIPLU ALAMA FERRO 1.2 BUC 2 2,437 16 PRELUNGITOR DIN ALAMA 1.2X10MM BUC 1 2,9412 17 PRELUNGITOR DIN ALAMA 1.2X40MM BUC 1 6,6387 18 PRELUNGITOR DIN ALAMA 1.2X50MM BUC 4 8,8235 19 PUN 50 MICR+ ECOTAXA0.15LEI BUC 1 0,8403 20 REDUCTIE ALAMA 3 BUC 4 2,437 21 REDUCTIE 1.2X3.8 INT.-EXT. ALAMA FERRO BUC 2 2,9412 22 PILA ROTUNDA LANT 4X200MM BUC 1 6,6387 23 TEU ALAMA FERRO 1.2 BUC 2 6,6387 24 BEC LED 14-100W A60 E27 6500K BUC 4 13,3613

Număr anunț
DA26801763
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FRIEDRICH SCHILLER TG MURES (CUI 21511431)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
556,55 RON
Valoare atribuită
556,55 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

556,55 RON

din 556,55 RON estimat