Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie prin nebulizare pentru Comuna Modelu, Judetul Calarasi. Dezinfectia este procesul prin care sunt distruse cele mai multe, sau toate microorganismele patogene (în proporţie de 99,99%) cu excepţia sporilor bacterieni, de pe obiectele din mediul inert. Proceduri de dezinfectie chimica aplicate de RUAL SERVICES SRL, prin: Pulverizare (pompa de joasa presiune/atomizor); -Nebulizare (ULV – ultra low volume); -Termonebulizare. Toate dezinfectantele utilizate de societatea noastra sunt inregistrate in Registrul National al Produselor Biocide (TP2) - Dezinfectante pentru spatii private si zone de sanatate publica si alte produse biocide: -Chemgene HLD4H (Clorură de didecildimetilamoniu (DDAC)) - Aviz Nr. 3921BIO/02/12.24; -Innocid Suprafete SD-ic 42 (Diamina) - Aviz Nr. 3237BIO/02/12.24; -Hipoclorit de sodiu (5,25 %) - Aviz 1194BIO/02/12.19, Prelungire 1194BIO/02/12.21; -Huwa-San TR-50 (Peroxid de hidrogen 6%) - Aviz Nr. 3650BIO/02/07.20; -Virkon Rely+On (Peroximonosulfatul de potasiu 1%) - Aviz Nr. 4277BIO/02/12.24. Toate produsele detin si indicatie de utilizare in unitati sanitare. Domeniu de activitate: bactericid, levuricid, fungicid, microbactericid, sporicid si virulicid, inclusiv coronavirusul SARS-CoV-2 (SR EN 14476). Tarifarea se face la metru cub. Calculul volumului se face astfel, suprafata incaperii/imobilului x inaltimea (o inaltime medie este de 2,5 m).

Număr anunț
DA26777276
Autoritate contractantă
COMUNA MODELU (CUI 3966354)
Furnizor / câștigător
RUAL SERVICES S.R.L. (CUI 31102922)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
900 RON
Valoare atribuită
900 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

900 RON

din 900 RON estimat