Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de curierat în Bucureşti (transportul documentelor RoAid către instituții partenere, transferul bagajelor aferente delegațiilor Agenției, la aeroport, transportul de documente, corespondența zilnică RoAid – MAE, asigurarea transportului de documente către Ministerul Finanțelor, Trezoreria Statului, Guvernul României, Parlament, transportul coletelor urgente, transportul materialelor achiziționate pentru derularea și implementarea programelor etc.,). Serviciile se vor presta în perioada 13.11.2020 - 31.12.2020, conform act adițional nr. 1/12.11.2020 la contractul de prestare servicii de curierat nr. 23/14.09.2020.
- Număr anunț
- DA26807300
- Autoritate contractantă
- Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare (CUI 38280684)
- Furnizor / câștigător
- AIM SMART CURIER S.R.L. (CUI 42162431)
- Cod CPV
- 64120000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.250 RON
- Valoare atribuită
- 8.250 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.