Atribuită Cumpărare directă

CAPACITATE 338 LT TEMPERATURA 0…+10 gr c RACIRE CU VENTILATOR GREUTAT..

Număr anunț
DA26776878
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 68 (CUI 35038830)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
Cod CPV
42513210-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.064,25 RON
Valoare atribuită
2.064,25 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.064,25 RON

din 2.064,25 RON estimat