Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de revizie/mentenanță preventivă la microscopul electronic Inspect S - Pretul include toate cheltuielile de manopera pentru intervenția de revizie; - Prețul nu include piesele de schimb și nici consumabilele. Acestea se pot aduce contra cost de Ronexprim pe bază de comandă fermă din partea dvs.; - Nu se asigură up-date-uri sau up-grade-uri echipamente și soft; acestea se pot face contra cost și constituie obiectul unor oferte/contracte separate - Revizia(MP) se poate efectua numai în situaţia în care echipamentul este funcțional; - Dacă microscopul nu funcţionează si e nevoie mai întâi de reparaţia echipamentului, atunci rezolvarea problemei şi repunerea echipamentului în stare de funcționare se consideră intervenţie on call (mentenanță curativă MC) și se facturează suplimentar; Termene - Revizia (MP) la o data stabilită de comun acord, după primirea comenzii ferme din partea dvs.; Garanții - Garanţie manoperă lucrare: 60 zile - Garanţie piese de schimb: cea oferită de producător Plăți Plata se face în maxim 30 zile de la efectuarea reviziei (MP) și facturare; - penalizări în cazul întârzierii la plată: 0.1% pe zi de întârziere.
- Număr anunț
- DA26786095
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 50410000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.800 RON
- Valoare atribuită
- 8.800 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.