Atribuită
Cumpărare directă
1 8301 CAPACE PAHAR ALB EPS 100/set pt 12,16,20 OZ set 25.00 X 16.57 RON fara TVA / set 2 8292 CUTIE MENU MARE 100/set EPS set 20.00 X 21.58 RON fara TVA / set 3 7403 MANUSI MENAJ PROFESIONALE L set 25.00 X 3.91 RON fara TVA / set 4 7402 MANUSI MENAJ PROFESIONALE M set 50.00 X 3.91 RON fara TVA / set 5 7404 MANUSI MENAJ PROFESIONALE XL set 10.00 X 3.91 RON fara TVA / set 6 7407 MSV MANUSI MENAJ ECONOMICE L set 15.00 X 3.16 RON fara TVA / set 7 90020247 PAHAR ALB 473ml EPS 500/bax ciorba 16OZ bax 5.00 X 116.11 RON fara TVA / bax
- Număr anunț
- DA26783890
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 9778945)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.806,15 RON
- Valoare atribuită
- 1.806,15 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.