Atribuită
Cumpărare directă
Conectarea fiabila si sigura Ia infrastructura de comunicatii si accesul nerestrictionat Ia INTERNET, cu trafic nelimitat, 24 de ore din 24, 7 zile pe saptamana, 365/366 zile pe an pentru R.A. ROMATSA, la locația CDZ Bucuresti, Bd. lon lonescu de Ia Brad, nr.10, sector 1, Bucuresti C.P. 013813, pentru o perioada de 3 ani.
- Număr anunț
- DA26785971
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI 1589932)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.140 RON
- Valoare atribuită
- 13.140 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.