Atribuită Cumpărare directă

Ansamblu rulou metalic zi/noapte 1,80/2,35 cu actionare

Număr anunț
DA26802130
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GIGHERA (CUI 15070497)
Furnizor / câștigător
ACERA DECO STUDIO SRL (CUI 37875870)
Cod CPV
45223100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.880 RON
Valoare atribuită
5.880 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.880 RON

din 5.880 RON estimat