Atribuită Cumpărare directă

CORDELINA DE LEGATURA ELASTICA 8 -10 MM IN ROLE DE 100 METRI , SAU IN METRAJE MULTIPLU DE 10 METRI CU REZISTENTA UV , GROSIMEA 8.00/10.00 MM , CULOARE VERDE, ALB, ROSU, ALBASTRU ,NEGRU UTILIZATA IN ACTIVITATI DE LEGATURI DIVERSE , PRELATE AUTO, CONSTRUCTII SI AGRICULTURA

Număr anunț
DA26806750
Autoritate contractantă
Complexul Sportiv National Snagov (CUI 4754880)
Furnizor / câștigător
ALL 4 SAFE SRL (CUI 17275596)
Cod CPV
39540000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
188 RON
Valoare atribuită
188 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

188 RON

din 188 RON estimat