Atribuită
Cumpărare directă
D4540-100ML DIMETHYL SULFOXIDE PLANT CELL CULTURETES TED 1 BUC 255.53 P4333-100ML PENICILLIN -STREPTOMYCIN SOLUTION*STABIL IZED 2 BUC 95.47 F7524-500ML FETAL BOVINE SERUM 1 BUC 698.52 M4655-500ML MINIMUM ESSENTIAL MEDIUM EAGLE, WITH EARLE'S SALTS, L-GLUTAMINE AND SODIUM BICARBONATE, STERILE-FILTERED. CELL CULTURE 3 BUC 35 RO11465007001 Cell Proliferation Kit I (MTT) sufficient for 2,500 tests 1 BUC 2501.25 D5796-500ML DULBECCO#S MODIFIED EAGLE#S MEDIUM - HIGH GLUCOSE, WITH 4500 MG/L GLUCOSE, L-GLUTAMINE, AND SODIUM BICARBONATE, WITHOUT 4 BUC 35
- Număr anunț
- DA26768279
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.891,24 RON
- Valoare atribuită
- 3.891,24 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.