Atribuită
Cumpărare directă
Pachet 661874 1- HP CF400A Toner negru Original 201A 1 x 278.99 = 278.99 Lei 2- HP CF401A Toner cyan Original 201A 1 x 327.73 = 327.73 Lei 3- HP CF402A Toner yellow Original 201A 1 x 327.73 = 327.73 Lei 4- HP CF403A Toner magenta Original HP 201A 1 x 327.73 = 327.73 Lei 5- Konica Minolta TN-324C Toner cyan Original A8DA450 1 x 335.29 = 335.29 Lei 6- Konica Minolta TN-324K Toner negru Original A8DA150 1 x 142.02 = 142.02 Lei 7- Konica Minolta TN-324M Toner magenta Original A8DA350 1 x 335.29 = 335.29 Lei 8- Konica Minolta TN-324Y Toner yellow Original A8DA250 1 x 335.29 = 335.29 Lei 9- Konica Minolta A4NNWY1 /WX-103 Waste toner bottle Original A4NNWY4 1 x 117.65 = 117.65 Lei Total = 2.527.72 Lei
- Număr anunț
- DA26793436
- Autoritate contractantă
- TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
- Furnizor / câștigător
- ANDONET TOTAL SRL (CUI 15771488)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.527,72 RON
- Valoare atribuită
- 2.527,72 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.