Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie la sediul OCPI Cluj, BCPI Dej, BCPI Gherla, BCPI Huedin, BCPI Turda, masuri de prevenire raspandire Covid 19

Număr anunț
DA26807456
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Cluj (CUI 9800163)
Furnizor / câștigător
SANIPID NEW ERA SRL (CUI 33403425)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.080 RON
Valoare atribuită
1.080 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.080 RON

din 1.080 RON estimat