Atribuită
Cumpărare directă
013R00591 13R00591 13R591 DRUM (96000 PAG) ORIGINAL XEROX WC 5300 5330 5325 5335 (*) LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: * WC 5300 Series, WorkCentre 5330, WorkCentre 5325, WC 5330, WC 5325, WC 5335, WorkCentre 5300 Series, WorkCentre 5335 PERSOANE DE CONTACT: Corina Dobrin 0731.372.434, e-mail corina@dnsbirotica.ro sau Corina Paun 0731.372.430, e-mail alexandra@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA26807487
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Maramures (CUI 9705242)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30125000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 747,93 RON
- Valoare atribuită
- 747,93 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.