Atribuită Cumpărare directă

curatat cos fum pana la 8 ml NUMAR DE REFERINTA: 04 PRET DE CATALOG: 950,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 90915000-4 Servicii de curatare a cuptoarelor si a semineelor (Rev.2) DESCRIERE: curatat cos fum

Număr anunț
DA26801573
Autoritate contractantă
CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
Furnizor / câștigător
TERMOTEX CONSTRUCT TURISM SRL (CUI 32726886)
Cod CPV
90915000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.900 RON
Valoare atribuită
1.900 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
15.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.900 RON

din 1.900 RON estimat