Atribuită
Cumpărare directă
carucior profesional curatenie din plastic plastic rezistent cu roti pe rulmenti imbracate cu cauciuc compius din cadru din crom galeata de 20l storcator cu presa doua cosuri si o galeata 6 l, dimensiuni 715*400*850mm + mop placa complet super- klic 50cm ( suport mop super-klic de 50cm, rezerva mop microfibra 50cm, coada aluminiu profesionala 2*1.35m)
- Număr anunț
- DA26796452
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU (CUI 4305822)
- Furnizor / câștigător
- DAVICOM SRL (CUI 17720855)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.880 RON
- Valoare atribuită
- 8.880 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.