Atribuită
Cumpărare directă
1 diclormetan pentru LC-MS Dichloromethane. For HPLC, spectrophotometry, and environmental analysis. Tested for HPLC-suitability via gradient analysis and UV-VIS spectroscopy. Low UV impurity profile. Low impurity gradient LC baseline. Very low levels of non-volatile impurities. CHROMASOLV™ Plus, for HPLC, contains 50-150 ppm amylene as stabilizer, ≥99.9%. 650463-1L Honeywell 1L 1 237.29 474.58 2 acetonitril pentru LC-MS Acetonitrile ≥99.95%, HiPerSolv CHROMANORM® ULTRA for LC-MS, suitable for UPLC/UHPLC-MS instruments Supplier: VWR Chemicals 83642.320 VWR Chemicals 2.5L 3 195.40 586.20 3 acid formic pentru LC-MS Formic acid ≥99%, HiPerSolv CHROMANORM® for LC-MS Supplier: VWR Chemicals 84865.290 VWR Chemicals 1L 2 556.60 1113.20 4 acetat de etil pentru LC-MS Ethyl acetate ≥99.9%, HiPerSolv CHROMANORM® for LC-MS Supplier: VWR Chemicals 85481.320 VWR Chemicals 2.5L 2 246.21 492.42 5 acid trifluoracetic pentru LC-MS Trifluoroacetic acid ≥99.9%, HiPerSolv CHROMANORM® for LC-MS Supplier: VWR Chemicals 84868.290 VWR Chemicals 1L 1 2100.93 2100.93 6 acid clorhidric concentrat (puritate pentru HPLC) Hydrochloric acid Puriss. p.a., ACS Reagent, Reag. ISO, Reag. Ph. Eur., fuming, ≥37%, APHA: ≤10 30721-1L Honeywell 1L 1 30.17 30.17
- Număr anunț
- DA26805365
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.797,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.797,50 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.