Atribuită
Cumpărare directă
Detergent pentru pardoseli 1L, Asevi, ceara buc 73 Dezinfectant WC Domestos 5L buc 14 Clor Ace regular 2L buc 80 Manusi menaj economice pereche 42 Detergent vase 1L, cu pompita, Sano Spark buc 27 Solutie geamuri 750 ml, Sano Clear Blue/ Green buc 45 Burete vase mic, cu canelura buc 40 Rezerva mop bumbac 250g buc 30 Matura fara coada, medie, Latino buc 12 Coada lemn 1.2m buc 15 Saci menajeri 50/70, 35L, 20buc/set, rezistenti HD-LD set 40 Faras plastic cu lamela cauciuc + coada lunga buc 10 Matura sorg cu coada, cu 3 cusaturi buc 10 Sapun lichid 500 ml, cu pompita, Sano Careline buc 15 Odorizant toaleta 55 g, Sano Bon buc 30 Odorizant toaleta 200 ml, Asevi Pons buc 20 Alcool sanitar 500ml 70% Saniblue buc 50 Galeata semiovala 15L, cu maner plastic si storcator set 5 Prosop hartie alba, 2 straturi, 70 m rola 15 Hartie igienica alba, 3straturi, 10role/set, Elefantul verde set 20 Crema de curatat 500 ml, Cif buc 10 Detartrant Nufar 5L bidon 4 Dezinfectant universal 4L, Igienol Blue bidon 4 Laveta din microfibra universala 40x40cm buc 25 Galeata semiovala 15L, cu maner plastic si storcator set 4 Gel dezinfectant pentru maini 5L, antibacterian, Hygienium bidon 3
- Număr anunț
- DA26790191
- Autoritate contractantă
- COMUNA BANEASA (CUI 5408818)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.697,44 RON
- Valoare atribuită
- 4.697,44 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.