Atribuită Cumpărare directă

Servicii legislative de actualizare baza date legislativa

Număr anunț
DA26809634
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Nicolae Iorga (CUI 29129780)
Furnizor / câștigător
CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
Cod CPV
75111200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
419,32 RON
Valoare atribuită
419,32 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

419,32 RON

din 419,32 RON estimat