Atribuită Cumpărare directă

MEGAGROUT INJECT 2-20/20KG - 20 BUC - 91.75 RON/BUC NISIP CUARTOS 01-04 25KG - 6 BUC - 38.64 RON/BUC TOTAL: 2066.84 RON

Număr anunț
DA26803221
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
14212210-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.066,84 RON
Valoare atribuită
2.066,84 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.066,84 RON

din 2.066,84 RON estimat