Atribuită
Cumpărare directă
D-(+)-Mannose SAFF63582-25G Sigma Aldrich 25gr 1 254.02 D(-)-Ribose, 99+% ACRO132360250 Acros Organics 25gr 1 276.69 L-(+)-Arabinose SAFS10839-10G Sigma Aldrich 10gr 1 672.94 D(+)-Fucose, 98+% ACRO225630010 Acros Organics 1gr 1 492.09 L(+)-Rhamnose monohydrate, 99% ACRO174080250 Acros Organics 25gr 1 778.12 D-Glucoronic acid ≥98% L14350.06 Alfa Aesar 5gr 1 171.69 D-Galacturonic acid monohydrate, 97% J66282.06 Alfa Aesar 5gr 1 212.43. Livrare 6 sapt. Beneficiar Biologie integr dr - Cenan - Todea A - 90 Marian
- Număr anunț
- DA26774752
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.857,98 RON
- Valoare atribuită
- 2.857,98 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.