Atribuită
Cumpărare directă
Modulul Com-IP permite conectarea centralei la rețeaua LAN sau WAN. Compatibil cu centralele Premier 48/88/168 și 640. Centrala alarma fara zone programabile pe placa de baza, cu posibilitate de extensie la 640 zone prin expandorul Premier 8XP , 64 partitii, pâna la 64 tastaturi LCD, 8 bucle adresabile. Transformator si cutie de tabla incluse. Nu include tastaturi; contine COM 300 si USB-COM Tastatura LCD cu afisaj extins, 32 caractere, montaj aparent, pentru centralele Premier 816, 832, 888, 8168, 640. 2 zone EOL programabile, 1 iesire programabila, 1 iesire pentru difuzor. Modul de extensie la distanta cu 8 zone si 8 iesiri pentru centralele Premier 888, 8168 si 640. Este prevazut cu carcasa proprie, conectat la centrala pe magistrala de date. 1 intrare auxiliara programabila si 1 iesire driver sirena.
- Număr anunț
- DA26754800
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
- Furnizor / câștigător
- IT & SECURITY SUPPLIERS SRL (CUI 36672304)
- Cod CPV
- 31625300-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.841,90 RON
- Valoare atribuită
- 24.841,90 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.