Atribuită Cumpărare directă

REGISTRU EXPERTIZA MEDICO-LEGALA - 200 FILE - PANZA COTOR SML - ATENTIE!!!!!! Facturati separat, surse de finantare diferite!!!!!

Număr anunț
DA26741561
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
Cod CPV
42512510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.092,40 RON
Valoare atribuită
1.092,40 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.092,40 RON

din 1.092,40 RON estimat