Atribuită Cumpărare directă

5 KIT-URI CRP LATEX (Proteina C reactiva)

Număr anunț
DA26807061
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CRAIOVA (CUI 4332169)
Furnizor / câștigător
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI 17167080)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
344,40 RON
Valoare atribuită
344,40 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

344,40 RON

din 344,40 RON estimat