Atribuită Cumpărare directă

Achizitie mobilier

Număr anunț
DA26802604
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 47 (CUI 32579742)
Furnizor / câștigător
BINCOM GRAND SRL (CUI 24579989)
Cod CPV
39122200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.016,80 RON
Valoare atribuită
27.016,80 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.016,80 RON

din 27.016,80 RON estimat