Atribuită Cumpărare directă

Servicii de audit financiar pentru proiecte de cercetare finantate prin PNCDI II, PNCDI III, PNCDI2 C1, PNCDI2 C2, Programul de Cercetare, Dezvoltare si Inovare STAR: realizarea procedurilor convenite -ISRS4400, puse la dispozitia auditorului de catre beneficiar si emiterea certificatului de audit insotit de raport de audit conform cerintelor finantatorului.

Număr anunț
DA26809719
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
EUROCONT ORZAN S.R.L. (CUI 15290360)
Cod CPV
79212100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat