Atribuită Cumpărare directă

REGISTRU INTRARE IESIRE CORESPONDENTA ORDINARA - 100 BUCATI CONDICA PREDARE PRIMIRE CORESPONDENTA ORDINARA - 200 BUCATI REGISTRU EVIDENTA PROCESELOR VERBALE DE CONTRAVENTIE - 100 BUCATI COPERTA ARHIVA A4 DUPLEX - 2000 BUCATI COPERTA DOSAR URMARIRE PENALA A3 - 1000 BUCATI

Număr anunț
DA26802976
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Furnizor / câștigător
MIRROR GROUP PRINT S.R.L. (CUI 35371761)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.780 RON
Valoare atribuită
1.780 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.780 RON

din 1.780 RON estimat