Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea de materiale de intretinere si reparatii bunuri publice se va efectua achizitia conform avizelor de insotire a marfii nr 19,20,21,22 din 02.09.2020, nr. 23,24,25,26,27,28,29 din 03.09.2020 si 30 din 04.09.2020 Cuie contructii 15kg, Ciment structo plus 40kg 398saci, Plasa sudata Q6 29buc, Multibat (Tenco) 2saci, Cherestea tivita MO 3.9mc, Tabla cutata 7buc, Lanteti 8buc, Coltar metalic 16buc, Diblu 10*120 32buc, Disc abraziv 230m 1buc, Disc abraziv 185m 3buc, Electrozi 0.5kg, OSB Q9 2buc, Negrese (45buc/pg) 2pungi, Lac Danke 0.75l 3buc, Lac Danke 2.5l 1buc, Diluant 1l, Cherestea 20*6 6mc
- Număr anunț
- DA26749480
- Autoritate contractantă
- Comuna Corcova (Primaria Corcova Jud. Mehedinti) (CUI 4818631)
- Furnizor / câștigător
- ALMA MOBIL TEX SRL (CUI 15181215)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.560,53 RON
- Valoare atribuită
- 15.560,53 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.