Atribuită Cumpărare directă

Asistenta tehnica pe perioada implementarii proiectului din partea proiectantului Intocmire dispozitii de santier ( daca este cazul ) Intocmire documentatii in vederea obtinerii aviz, acord, autorizatii ( daca este cazul

Număr anunț
DA26742131
Autoritate contractantă
COMUNA HOMOROADE (PRIMARIA COMUNEI HOMOROADE) (CUI 3963781)
Furnizor / câștigător
LCM ARH SM S.R.L. (CUI 40357321)
Cod CPV
79933000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat