Atribuită
Cumpărare directă
Ulei mineral pentru pompe de vid VPOP/VPOQ produs de CPS. Uleiul este imbuteliat in recipient din plastic de 1 litru. Recipientul prezinta o fanta transparenta cu gradatie pentru a vizualiza cantitatea de ulei ramasa. Specificatii ulei VPOP/VPOQ pentru pompe de vid: 1. vascozitate SUS la 100oF (37,7oC = 225,0 2. indice de vascozitate = 100,0 3. gravitate API = 32,0 4. punct de aprindere = 415,0 5. punct de curgere oF = -10,0 6. culoare: 0,5 7. ambalaj: 1 litru
- Număr anunț
- DA26745565
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
- Furnizor / câștigător
- KUBITECH SRL (CUI 8508803)
- Cod CPV
- 09211820-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 159,68 RON
- Valoare atribuită
- 159,68 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.