Atribuită Cumpărare directă

Tamplarie PVC

Număr anunț
DA26739702
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA STEFAN CEL MARE (CUI 4145446)
Furnizor / câștigător
ROM AGATOM SRL (CUI 24454241)
Cod CPV
44221000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.071,15 RON
Valoare atribuită
9.071,15 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.071,15 RON

din 9.071,15 RON estimat