Atribuită Cumpărare directă

Cremon geam-50buc x 29,50ron/buc=1.475,00ron.Maner mobilier-100buc x 8,00ron/buc=800,00ron.Coltar mic-50buc x 2,50ron/buc=125,00ron.Coltar de 50 mm-50buc x 4,50ron/buc=225,00ron.Aracet lemn 2kg x 18,50ron/kg=37,00ron.Zavor usa PVC-50buc x 6,00ron/buc=300,00ron.Zavor universal-50buc x 3,50ron/buc=175,00ron.Smirghel 80-(rola 10 ml)-1buc x 108,00ron/rola=108,00ron.Smirghel 120-(rola 10 ml)-1buc x 108,00ron/rola=108,00ron. Total-3.353,00ron

Număr anunț
DA26737533
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
GENERAL COMPLEX CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39111225)
Cod CPV
44316510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.353 RON
Valoare atribuită
3.353 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.353 RON

din 3.353 RON estimat