Atribuită Cumpărare directă

Jgheaburi si burlane pentru Centrul de zi, Oraș Curtici, conform ofertei nr.23284/19.10.2020

Număr anunț
DA26751772
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
BISMADERA S.R.L. (CUI 39191720)
Cod CPV
45261900-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.202 RON
Valoare atribuită
5.202 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.202 RON

din 5.202 RON estimat