Atribuită
Cumpărare directă
E578.1 - Flacon pentru filtrare ROTH, 1000 ml - 1 buc - 233.37 RON E351.1 - Adaptor ROTH Rotilabo pentru flacoane de filtrare, Ø ext 66 mm - 1 buc - 66.66 RON XX47.1 - Palnie Buchner ROTH Rotilabo, 240 mL, Ø 97 mm, 1 buc - 1 buc - 144.71 RON E579.1 - Flacon pentru filtrare ROTH, 2000 ml - 1 buc - 482.30 RON E352.1 - Adaptor ROTH Rotilabo pentru flacoane de filtrare, Ø ext 83 mm - 1 buc - 72.35 RON XX49.1 - Palnie Buchner ROTH Rotilabo, 600 mL, Ø 130 mm, 1 buc - 1 buc - 238.82 RON PK84.1 - Adaptoare Guko ROTH, 8 bucati/1 pk -1 pk - 196.01 RON 052.10.004 - Furtun standard ISOLAB din cauciuc, Ø exterior 10 mm / 1 m -1 buc - 7.35 RON C215.1 - Spalator gaze ROTH fara disc de filtrare, 500 mL - 1 buc - 273.05 RON
- Număr anunț
- DA26752564
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI 9113623)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.714,62 RON
- Valoare atribuită
- 1.714,62 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.