Atribuită Cumpărare directă

PACHET BIROTICA-PAPETARIE:CALCULATOR,MINA CREION MECANIC,PIX CORECTOR,CORECTOR FLUID,CAIET, AUTOCOLANT,DOSARE,BIBLIORAFTURI,FOLIE PROTECTIE,SUPORT DOSAR mai putin

Număr anunț
DA26740222
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SATU MARE (CUI 17337702)
Furnizor / câștigător
PROMO CRIS 2000 (CUI 27242324)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
461,64 RON
Valoare atribuită
461,64 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

461,64 RON

din 461,64 RON estimat