Atribuită Cumpărare directă

PIESE NECESARE: DISCURI FRANA FATA 290.76 +TVA SET PLACUTE FRANA FATA 93.28 VERIFICARE SISTEM FRANARE PE STAND 50 CAP BARA DR 50.42 CAP BARA STG 50.42 GEOMETRIE ROTI 70 MAT CONSUMABILE 12.61 MANOPERA INLOCUIT DISCURI SI PLACUTE FRANA FATA 60 INLOCUIT CAPETE BARA STG+DR FA 60 TOTAL 737.49 RON+TVA

Număr anunț
DA26742951
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
Furnizor / câștigător
MOTOR HOBBY SRL (CUI 11351988)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
737,49 RON
Valoare atribuită
737,49 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

737,49 RON

din 737,49 RON estimat