Atribuită Cumpărare directă

broasca usa metalica 7x71.43 500.01 starter s2 10x2.1 21 neon 18w 20x4.2 84 proiector 50w 3x71.43 214.29 bec dulie e14 15x5.04 75.60 bec dulie e27 10x5.04 50.40

Număr anunț
DA26741368
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
945,30 RON
Valoare atribuită
945,30 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

945,30 RON

din 945,30 RON estimat