Atribuită Cumpărare directă

Service Aparatură Medicală - Defibrilator Zoll X Series Tip C - Înlocuire componente defecte: Descriere: Carcasa imprimantă – 140,00 lei Panou principal + Display – 8.000,00 lei Carcasa spate – 1.390,

Număr anunț
DA26742083
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV (CUI 7661840)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.530 RON
Valoare atribuită
9.530 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.530 RON

din 9.530 RON estimat